یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۱۴:۰۱ به وقت تهران
 
بیانیەها و قطعنامەها
بیانیه شماره ٩٣- در بیست و نهمین روز اعتصاب غذا، وضعیت رضا شهابی رو به وخامت است!
پنج شنبه, ۱۶ام شهریور, ۱۳۹۶

امروز چهارشنبه ۱۵ شهریورماه در حالی که ۲۹ روز از اعتصاب غذای رضا می گذرد، او در ملاقات به خانواده گفته است که معده اش به شدت درد می کند، سردردهای شدیدی دارد و صبح ها که از خواب بیدار می شود دست و پایش بی حس است. هفته گذشته ۲ بار دکتر وی را ویزیت کرده است و دستور ام.آر.آی از کمر و گردن داده است. درد شدید دست ها  و ضعف عمومی رضا  در مدت ملاقات کاملاً آشکار بود، به نحوی که آرام و قرار و توان نشستن نداشت. در هفته گذشته مردانی رئیس زندان رجایی شهر هنگام بازدید از بند، در جواب به اعتراض های رضا در مورد نبود امکانات، گفته: “همینه که هست”!
همچنین دیروز سه شنبه ۱۴ شهریور معاون دادستان آقای محمودیان به ملاقات رضا شهابی و ۲ نفر دیگر از هم بندیانش رفته و از او خواسته است که درخواست هایش را جهت پیگیری بنویسد و ادعا کرده که اگر تمایل داری می توانیم تو را به اوین منتقل نماییم.
لازم به ذکر است رضا شهابی از تمامی همکاران  شرکت واحد، کارگران، دانشجویان و معلمانی که با حضور خود در مقابل مجلس صدای اعتراض و اعتصاب غذای او بوده اند تشکر کرده است و از دور دست همه را به گرمی می فشارد.
کمیته دفاع از رضا شهابی نیز وظیفه خود می داند از تمامی افرادی که از طیف های گوناگون  جهت اعتراض به وضعیت رضا شهابی مقابل مجلس حاضر شدند تشکر کند و اعلام می دارد که سلامت رضا بعد از ۲۹ روز اعتصاب غذا شدیداً در خطر است و ادامه این وضعیت سبب صدمات جبران ناپذیر و بازگشت ناپذیری بر سلامت این کارگر زحمت کش می شود که مسئولیت آن مستقیماً بر عهده سیستم قضایی-امنیتی است؛ سیستمی که گویا هیچ ارزشی برای جان و سلامتی رضا شهابی قائل نیست.
آزادی فوری و بی قید و شرط رضا شهابی و سایر کارگران و فعالان اجتماعی خواسته فوری کمیته دفاع از رضا شهابی است.
کمیته دفاع از رضا شهابی
۱۵ شهریور ۹۶
K.d.shahabi@gmail.com
@Shahabidefah
https://t.me/joinchat/AAAAAEQb1ZIl3ABPmvGpPQ

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com