یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۱:۱۰ به وقت تهران
 
اطلاعیه
تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران –کانادا: مسموم کردن فضای سیاسی بشدت محکوم است!
جمعه, ۲۱ام آبان, ۱۳۹۵

ماه اکتبر امسال شهر تورنتو شاهد یکی از شورانگیزترین اعتراضات سیاسی علیه تحرک مزدوران جمهوری اسلامی در روز عاشورا بود. نیروهای سوسیالیست و آزادیخواه با یک اعتراض قدرتمند خواب حکومت اسلامی برای دراز کردن پایش در تورنتو را به کابوس تبدیل کردند.

با فاصله کمی از این اتفاق، افرادی از یک محفل در تورنتو دست به حرکاتی زدند که قاعدتا باید قند در دل جمهوری اسلامی و وزارت اطلاعاتش آب کند. اینها به نام فعالیت سیاسی، شبانه روز مشغول مسموم کردن فضای سیاسی هستند و تلاش میکنند جو بی اعتمادی در میان نیروهای مخالف بوجود بیاورند.

افراد این محفل دوربین بدست میچرخند و عکس میگیرند و به دلخواه و به سادگی آب خوردن اتهام مزدوری و جاسوسی رژیم اسلامی را به افرادی از طیفهای مختلف اپوزیسیون میزنند.

فردی از میان این محفل که نقش پاپاراتزی در میان مخالفین سیاسی را بازی میکند دوربین بر شانه به این و آن تظاهرات و جلسه سیاسی سر میزند و عکس میگیرد و هر بار افراد جدیدی را به لیست طویل “مزدوران جمهوری اسلامی” اش اضافه میکند و به این ترتیب با به بازی گرفتن حرمت و شخصیت انسانها تفریح سیاسی میکند. آخرین تفریح مشمئز کننده این شخص این بود که تعدادی از شناخته شده ترین و پرکارترین کمونیستها و فعالین چپ شهر را به لیست کذایی “مزدوران رژیم” اش اضافه کرده است.

ما به عنوان تشکیلات یک حزب سیاسی مسئول در شرق کانادا که به طور جدی در قبال حقوق مدنی، شأن و حرمت انسانها حساس است به این افراد توصیه میکنیم هر چه زودتر از دنیای مالیخولیایی خود بیرون بیایند؛ از رفتار منحط امنیتی – اطلاعاتی خود با انسانها که میراث شوم حکومت اسلامی است دست بردارند؛ حماقت سیاسی را کنار بگذارند و بیش از این در نقش سربازان گمنام خارج کشوری امام زمان ظاهر نشوند.

ما به این افراد هشدار میدهیم که بهتر است پیش از آنکه دیر شود از اتهام زنی و حرمت شکنی افراد دست بردارند و بدانند که هر چقدر دیر شود همانقدر بیشتر در باتلاق خود ساخته اطلاعاتی – امنیتی شان غرق خواهند شد و دیگر نخواهند توانست سرشان را بلند کنند.

ما به این افراد اعلام میکنیم که صف آزادیخواهی، صف برابری طلبی، صف انساندوستی و دفاع از حرمت و شخصیت و شرافت انسانها آنچنان قوی هست که نخواهند توانست کوچکترین خللی در مبارزه رادیکال با جمهوری اسلامی بوجود بیاورند.

تشکیلات شرق کانادا – حزب کمونیست کارگری ایران

۱۰ نوامبر ۲۰۱۶

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com