یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۷:۲۵ به وقت تهران
 
اطلاعیه
دادگاه نجیبه صالح زاده برگزار شد
دوشنبه, ۲۵ام مرداد, ۱۳۹۵

همچنان که دوستان و آشنایان اطلاع دارند نجیبه صالح زاده در تاریخ ۱۷/۳/۹۵ در شعبه دوم دادیاری دادگستری شهرستان سقز به اتهام توهین به مقدسات و رهبر جمهوری اسلامی تفهیم اتهام شد. پرونده بعد از مقدمات قانونی به شماره ۹۵۰۹۹۸۸۷۴۱۶۰۰۳۵۳ ردیف فرعی ۲ از دادیاری به شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان سقز ارجاع شد.
امروز دوشنبه مورخ ۲۵/۵/۹۵ نجیبه صالحزاده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان سقز حضور پیدا کرد و کلیه اتهامات وارده را رد و از دادگاه خواست تا دنبال مقصر اصلی باشند.
ماجرا از این قرار بود.
چندی پیش نجیبه صالحزاده به اماکن شهرستان سقز احضار و در مورد دو مطلب که آن را در فیس بوک درج کرده بودند بازجویی شد. اولین مطلب مربوط به حزب کمونیست ایران و دومین مطلب مربوط به رضا شهابی بود.
یک نفر بنام ساناز یک صحفه فیس بوک درست کرده و این دو مطلب را در آن درج کرده است زیر این دو مطلب شماره مبایل نجیبه صالح زاده درج شده و پلیس فتا از طریق این شماره مبایل نجیبه صالح زاده را شناسایی و برای ایشان پرونده تشکیل داده و ان را به اماکن سقز ارجاع داده بود.
این در حالی است که نجیبه صالح زاده از فیس بوک استفاده نمی کند و هیچ وقت فیس بوک نداشته. بنابراین کسی که شماره مبایل نجیبه صالح زاده را زیر مطالب منتشر شده درج کرده است جعل است و از این طریق رسما” آن را تکذیب خواهیم کرد.
نجیبه صالح زاده
محمود صالحی

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com