یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۱۰:۴۲ به وقت تهران
 
اطلاعیه
فراخوان به تظاهرات علیه اقدامات جنایتکارانه دولت ترکیه / حزب کمونیست ایران –بریتانیا
جمعه, ۱۴ام اسفند, ۱۳۹۴

در پی تداوم جنایتهای دولت فاشیست ترکیه در سرکوب و قتل و عام مردم کردستان، نیروهای مدافع جنبش آزادیخواهانه مردم کردستان فراخوان بر پایی تظاهرات در پشتیبانی ازاین مبارزات ومحکوم کردن وافشاء اقدامات جنایتکارانه دولت ترکیه داده اند.
این فراخوان در شرایطی صادر شده است که علیرغم تشدید اقدامات رژیم اسلامی اردوغان علیه مبارزات مردم کردستان ترکیه و همچنین تلاشهای این رژیم در حمایت از دولت اسلامی داعش و ازدیاد فشارهای همه جانبه بر مبارزین کرد سوریه، دولتهای غربی با سکوت بی شرمانه خود و دریک معامله کثیف بر سر سرنوشت صدها هزار پناهجو، عملا دست این دولت را در قتل و عام مردم کردستان باز گذاشته اند.
مقاومت و پیکار قهرمانانه نیروهای مبارز و انقلابی کردستان سوریه و تجربه دمکراتیک و مردمی کانتومهای ایجاد شده در منطقه ای که عموما با کهنه پرستی و تروریسم و رژیمهای کاپیتالیستی اسلامی – فاشیستی از رنگهای متفاوت تداعی میشود، یکی از گرانبها ترین تجارب حاصله در سالهای اخیر میباشد.  سرنوشت این مبارزات  تاثیرات دراز مدت و مهمی بر سرنوشت کل منطقه خواهد گذاشت.
نباید گذاشت رژیم فاشیستی-اسلامی اردوغان به کشتار مردم کردستان ادامه دهد. نباید در مقابل معامله کثیف دولتهای غربی با این رژیم بر سر تلاشهای سترگ پیکارجویان و مبارزین کرد برای آزادی و کسب حقوق انسانیشان سکوت کرد.
ما از همه افراد و جریانهای چپ و طرفدار آزادی و حقوق انسان درخواست میکنیم در تظاهراتی که به همین مناسبت فرا خوانده شده است فعالانه شرکت نمایند.
تاریخ: یکشنبه ۶ مارس ساعت ١٢ ظهر
مکان:ابتدا اجتماع در مقابل ساختمان بی بی سی راس ساعت ١٢ عصر سپس راهپیمایی بطرف میدان ترافالگار(ساعت ٢)
Sunday 6 March, 12pm BBC Broadcasting House, Portland Place, W1A 1AA, 2 pm rally at Trafalgar Square
حزب کمونیست ایران –بریتانیا

 

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com