جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۹:۴۸:۴۰ به وقت تهران
 
بیانیەها و قطعنامەها
بیانیه پایانی وانحلال کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد
شنبه, ۲۱ام آذر, ۱۳۹۴

۱۲۳۶۶۶۰۰_۲۰۵۳۹۱۶۴۳۱۳۳۰۵۷_۴۷۳۲۹۶۰۸۶_nکارگران، فعالین کارگری، مردم شریف و آزادی خواه، تشکل‌ها و نهادهای کارگری!
همان گونه که مستحضر هستید کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد به منظور حمایت، پشتیبانی و اطلاع رسانی نسبت به وضعیت عمومی فعالین کارگری دستگیرشده واحد سیده که به دو سال حبس تعزیری، محمد مولانایی که به یکسال حبس تعزیری و یوسف آب خرابات که به دو سال حبس تعزیری محکوم گردیده بودند، به درخواست خانواده های این کارگران زندانی، کمیته ای بنام کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد تشکیل گردید. این کمیته در مورخ ۱۱/۱۱/۹۲ با برگزاری مجمع عمومی و با انتشار بیانیه ای رو به جامعه رسما” کار و فعالیت خود را در راستای اهداف مصوب شده در مجمع عمومی شروع و اعلام موجودیت نمود. کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد طی این مدت با انتشار ۶۷ اطلاعیه بمناسبت های مختلف به کار و فعالیت خود ادامه داد. گفتنی است محمد مولانایی در تاریخ ۱۰/آبان /۱۳۹۳، یوسف آبخرابات مورخ ۲۳/شهریور/۹۴ و واحد سیده مورخ ۱۲ / آذر /۹۴ و با گذراندن دوران محکومیتشان از زندان مرکزی مهاباد آزاد گردیدند. لذا با آزادی تمامی کارگران زندانی که کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد برای حمایت از آنان شکل گرفته بود، هیات اجرایی در جلسه مورخ ۲۰ آذر ماه ۹۴ بطور رسمی این کمیته را منحل اعلام نموده و شماره حساب بانکی (۱۱۳۱۸۰۰۴۹۰۲۴۴۷۱) که از همان آغاز محکومیت این کارگران، بنام واحد سیده و زینب ایزد دوست در بانک اقتصاد نوین شعبه مهاباد، جهت حمایت و پشتیبانی از خانواده کارگران زندانی افتتاح گردیده بود، از این تاریخ یعنی ۲۰/آذر /۹۴ مسدود می باشد و اعلام می داریم که از ارسال هر گونه کمک‌ مالی به شماره حساب فوق الذکر، خودداری فرمائید.
بدین گونه اعضای هیات اجرایی کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد بهمراه محمد مولانایی، واحد سیده و یوسف آب خرابات از تمامی عزیزانی که طی این مدت با کمک های مالی و معنوی خود از جمله امیری جواهیری لنگرودی،همبستگی سوسیالیستی با کارگران ایران، صندوق همبستگی با کارگران ایران( کانادا)، کانون مدافعان حقوق کارگر و اشخاص و کسانیکه در مدت این دوسال که کارگران در زندان بودند و به عناوین مختلف خانواده این عزیزان را یاری نمودند. نهایت تشکر و قدر دانی را داریم، همچنین از سایت ها، تلویزیون ها و کلیه رسانه های جمعی دیگر که اطلاعیه ها و اخبار مربوط به این کمیته را درج و یا پخش کرده اند تشکر می نماییم.
از طرف هیئت اجرایی کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد
۱-کورش بخشنده یادش گرامی ۲ – زینب ایزد دوست ۳ – شادی رسولی ۴ – عثمان اسماعیلی ۵ – ریبوار شمعی ۶ – نظام صادق ۷ – مریم صفریانی ۸ – یدالله صمدی ۹ – محمود صالحی
در ضمن اعلام می داریم که بعد از انتشار این اطلاعیه، کمیته ای بنام کمیته دفاع از فعالین کارگری مهاباد وجود نخواهد داشت و هیچ شخص یا اشخاصی حق استفاده از این نام را ندارد.

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com