جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۹:۵۱:۰۱ به وقت تهران
 
بیانیەها و قطعنامەها
بیانیه بهنام ابراهیم زاده از زندان رجایى شهر«وحدت بجای تخریب»
چهارشنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۴

به گزارش رادیو فرهنگ بهنام ابراهیم زاده گفت : در کمتر از دو ماه جامعه کارگری دو تن از بهترین پیشروان فعالین کارگی، شاهرخ زمانی و کوروش بخشنده را از دست داد، اکنون با انتشار پیام تسلیت ما سه تن از فعالین کارگری محمد جراحی، مهدی فراهی شاندیز و بهنام ابراهیم‌زاده، عده‌ای با تفسیرهای غلط و جهت دار سعی در تخریب چهره‌های کارگری دارند.

اول اینکه هیچ قصد و غرضی و حس انسانی را در پیام تسلیتمان نداشته و نداریم و معتقدیم کوروش بخشنده عزیز یک سوسیالیست واقع گرا و هوشمند بود نه انسانی متوهم و خیال زده.

مرگ این دو فعال کارگری با گرایشات کاملاً مارکسیستی دوستان را به واکنش وا داشت، با کمال تاسف باید گفت عده‌ای محدود که به هیچ اصول و منطقی پایبند نبوده و همواره دیگران را در مظان اتهام‌های واهی و بی‌اساس قرار می‌دهند و شرافت قلم را لگدمال می‌کنند بدیهات وشان و کرامت یک فعال چپ کارگری و زندانی سیاسی را نادیده گرفته و کینه جویانه یا از روی نادانی و یا در راستای اهداف دشمنان جنبش کارگری (وزارت اطلاعات) به شکل تخریب کننده‌ای در فضای سایبری بر علیه فعالین صادق و پیش روی کارگری اقدام به تخریب و جوسازی و شانتاژ می‌کنند و قدم بر می‌دارند.

این افراد گماشته شده در کمال بی‌شرمی پا از این فرا گذاشته و حتی بر علیه فعالین کارگری که سالهاست در زندان و زیر فشار بسر می‌برند و با حاکمیت مماشات نمی‌کنند، جوسازی و شانتاژ می‌کنند.

کوروش بخشنده عزیز فعال کارگری و یک سوسیالیست پیشرو و او نیز از تنگنا‌ها و موانع تعصب‌های کور و انجماد‌ها و بی‌اخلاقی‌ها را خوب می‌شناخت و حتی‌گاه از آن‌ها زخم بر تن داشت.

در شرایطی که طبقه کارگری به وحدت و ایجاد یک جبهه متحد سراسری نیازمند است و این وحدت قبل از هر چیز وحدت فکری و سیاسی است حالا عده‌ای چپ نما‌‌ همان دشمنان طبقه کارگر در مقابل فعالین صادق جنبش کارگری و اعضاء و گروههای مدافع حقوق کارگران ایستاده‌اند و می‌خواهند این اتحاد و همبستگی رابه هم ریخته و مانع تراشی کنند. اینان فعالیت تفرقه جویانه خود را زیر پرده‌ای از سخنان دورویانه و عوام فریبانه که گویا مدافع حقوق طبقه کارگر هستند می‌پوشانند، از این روباید سوءاستفاده و نیرنگ آمیز آنان را از این شعار بزرگ بر ملا گردد و در پیشانی آنان همچون ویرانگران وحدت و تخریب کنند گان طبقه کارگر داغ ننگ زده شود.

من زندانی سیاسی بهنام ابراهیم‌زاده بعنوان یک فعال چپ کارگری که همواره به آرمان‌های چپ و سوسیالیست وفا دار بوده‌ام و این وفاداری را با مقاومت و پایداری و مماشات نکردن با حاکمیت به اثبات رسانده‌ام اکنون در کنار تمام سختی‌ها و تهدید‌ها و محکومیت ۸ساله و بیماری فرزندم بجای همدردی و حمایت از خانواده و امید دادن به آن‌ها هر چند گاهی از زندان باید بشنوم که فلان شخص بر علیه شما و در راستای تخریب من و دیگر فعالین صادق کارگری مطلبی را نوشته‌اند و منتشر کرده‌اند.

واقعا خجالت آور و شرم آور است و اوج بی‌اخلاقی که در فضای مجازی، رسانه‌ای و سایبری و محفلی بجای دفاع به تخریب افراد کارگری و سیاسی پرداخته شود که سالهاست سرسختانه بخاطر وفاداری به آرمان‌هایشان بسر می‌برند.

فرجام سخن اینکه راستی اینان از خود پرسیده‌اند خانواده بهنام در چه وضعیتی بسر می‌برند؟ آیا از این همه تهدید و فشار و احضار پدر پیر بهنام هر چند گاهی به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات خبر دارند؟ راستی شما جز کوبیدن و تخریب دیگران و سنگ اندازی جلوی پای نیرو‌های دلسوز و متعهد و صادق که کار رسانه‌ای و خبری را پیش می‌برند کار دیگری هم بلد هستید؟ راستی شما چه قدمی برای آزادی زندانیان سیاسی و کارگری و دلجویی از خانواده‌هایشان برداشته‌اید؟؟؟؟؟…

اسعد (بهنام) ابراهیم‌ زاده

 وبلاگ نویس، فعال کارگری و کودک و از اعضاء کمیته پیگیری و ایجاد تشکل‌های آزاد کارگران.

 زندان رجایی شهر،، آبان ماه ۱۳۹۴

http://radiofarhang.nu/news/news-political/item/3169-2015-11-15-13-12-07

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com