یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۷:۲۹ به وقت تهران
 
اخبار و گزارشات
آزار و اذیت محمد جراحی در زندان تبریز
یکشنبه, ۱۰ام آبان, ۱۳۹۴

احمد جراحی طی تماس تلفنی از زندان تبریز اطلاع داد که مدت‌هاست او را در بند متادون، یعنی بند زندانیان معتاد نگهداری می کنند و اخیرا با آزار و اذیت های جدیدی مواجه شده است. از جمله آنکه ماموران زندان از مطالعه روزنامه شبانه وی به بهانه ی آنکه خواندن روزنامه در شب مانع استراحت سایر زندانیان است ، جلوگیری می‌کنند. در حالی که خود زندانیان تا کنون اعتراضی به این امر نداشته اند

. لازم به ذکر است محمد جراحی بر اثر فشارهای زندان دچار عارضه ی بی خوابی شده است و تنها می تواند شب ها را با مطالعه بگذراند.

او که بارها تحت فشار قرار گرفته تا با نوشتن توبه نامه از زندان آزاد شود، تا کنون به رغم گذشتن ۵ سال از زندان هیچ گونه مرخصی نداشته است. اکنون نیز با آزارهای جدیدی مواجه است تا از فعالیت کارگری و دفاع از حقوق کارگران دست بردارد. او با تاکید بر این که این فشارها بر عزم او در دفاع از حقوق کارگران و زحمتکشان بر تاثیر است بر پایداری واستقامت خود درمقابله باا ین محدودیت ها تاکید کرد .لازم به ذکر است که محمد جراحی چندی پیش تحت عمل سرطان حنجره قرار گرفته بود و تیم پزشکی او بر ضرورت ازادی او از زندان تاکید داشتند .اما زندان بانان از این امر خود داری کردند .

مطالبی دیگر از همین نویسنده
 
پربیننده ترین
 
 
 
 
   
 
 © 2018 تمام حقوق برای وبسایت اتحاد محفوظ است. info@etehad-k.com